Komentáre

Oddeľte svoje priestory odnímateľnými priečkami!

Oddeľte svoje priestory odnímateľnými priečkami!

Malé alebo veľké priestory musia byť ohraničené, aby poskytovali svojim cestujúcim viac súkromia. Aby ste sa vyhli uzamknutiu za stenou, rozhodnite sa pre slobodu odstrániteľných priečok, ako sú záclony alebo zásteny. Na nájdenie systému, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu interiéru, redakčný tím začal hľadať elegantné a super dekoratívne oddiely. Objavte náš výber z nakupovania bez ďalšieho odkladu.

Závesy ako odnímateľný sprievodca oddielmi

Najlacnejším a najjednoduchším riešením oddelenia dvoch priestorov je samozrejme použitie záclon. Drôtený záves a bambusový záves označujú skutočné oddelenie bez delenia, pretože môžete ľahko prechádzať.

Obrazovka pre ľahké vymedzenie

Obrazovka je tiež skvelý spôsob, ako definovať priestor podľa potreby. Na rozdiel od záclon sa pohybuje, keď chcete a dá sa nainštalovať do štyroch rohov miestnosti. Napríklad v spálni môže vytvoriť malý kútik súkromia pre zmenu alebo dokonca oddelenie spánkovej časti od kúpeľňovej oblasti. V obývacej izbe je možné oddeliť pohovku od jedálenského kúta. Výhodou je, že existujú v mnohých veľkostiach a pre všetky ozdobné štýly.

Odnímateľný dizajnový oddiel

Nakoniec, ak chcete viac oddelenia dizajnu, obráťte sa na menej očakávané oddiely, ako sú riasy, ktoré zostaví Bouroullec Brothers v 7 farbách. Ďalší súčasný nález: priečka Stixx od Koziola, ktorú možno použiť ako dekoráciu na stene, ako aj na rozdelenie miestnosti do niekoľkých priestorov.
1. Obrazovka JORDET, 39 EUR v Ikea / 2. Fialový drôtený záves, 6,99 EUR v Eminza / 3. Deliaca priečka Stixx, 6,60 EUR v Ctendance.fr / 4. Bambusová clona dverí , 39,99 EUR v Castorame / 5. Modrá obrazovka Porquerolles, 169,90 EUR v Maisons du Monde / 6. Ozdobné morské riasy Vitra, 69 EUR v Le rendez-vous / 7. Biele závesy na špagety, 7, 90 € v spoločnosti Leroy Merlin