Užitočný

V dome vytvorte novú izbu

V dome vytvorte novú izbuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Potrebujete ďalšiu spálňu, šatňu alebo kanceláriu? A ak sa rozhodnete vytvoriť nový kúsok. V dome alebo byte, v novom ako v starom, existuje množstvo riešení a dokonca aj tipy, ako mať ďalšiu izbu. Ako na to? Tu je niekoľko odpovedí.

Všetky riešenia na pripevnenie pevného oddielu

Ak chcete mať ďalšiu miestnosť, je možné pripojiť pevný oddiel. Za týmto účelom si môžete zvoliť pórobetónové dlaždice. Ľahko sa prepravujú a inštalujú. Tieto betónové bloky vám umožňujú rýchlo využívať ďalšiu miestnosť. Na vytvorenie novej miestnosti je možné použiť aj omietky. Ľahšie ako pórobetónové dlaždice ponúkajú vynikajúcu izoláciu, a to tak akusticky, ako aj tepelne. Omietky alebo betónové dlaždice sa veľmi jednoducho zmestia, potom sa musia pripevniť lepiacou maltou. Pre viac domácich majstrov je možné vytvoriť novú miestnosť namontovaním pevného oddielu do terakoty. Táto varianta je cenovo dostupná, ekologická a ekonomická a je umiestnená vo forme tehál, ktoré je možné namontovať na sucho, s lepidlom alebo omietkou. Mali by ste vedieť, že terakotové tehly majú označenie BBC. Ak miestnosť, ktorú chcete vytvoriť, nemá zdroj svetla, môžete integrovať okrem betónových, sadrových alebo terakotových tehál aj sklenené tehly. Tieto sklenené dlaždice sú skutočnou dekoratívnou výhodou a ľahko sa inštalujú. Ponúkajú pevnosť a zvukovú a tepelnú izoláciu.

Výber modularity vďaka posuvnému oddielu

Rodina rastie, ale nemáte ďalšiu izbu? Vďaka posuvnej priečke môže veľká spálňa poskytnúť priestor pre batoľatá a zároveň zabezpečiť súkromie rodičov. Posuvná priečka môže tiež skryť šatňu XXL, stôl, jedálenský kút alebo priestor určený na oddych alebo kreatívny oddych. Inštalácia posuvného oddielu nevyžaduje rozsiahlu prácu, a preto ho môže vykonať každý. Existujú dva typy posuvných priečok: posuvné priečky na koľajniciach a posuvné priečky na valcoch. Obe sú ekonomické a neuveriteľne praktické. Okrem toho sú posuvné priečky nekonečne k dispozícii na uspokojenie všetkých našich dekoratívnych túžob. Môžete sa rozhodnúť pre drevené alebo hliníkové priečky, farebné priečky alebo dokonca zrkadlové priečky. Ak potrebujete svetlo, je možné namontovať posuvné priečky so sklom a iným materiálom. Sú čiastočne alebo úplne priehľadné a môžu dokonca ponúknuť trochu fantázie!

Zavolajte odborníka

Aj keď to povrchová plocha umožňuje, usporiadanie domu alebo bytu komplikuje vytvorenie novej miestnosti. Pretože si to vyžaduje viac práce, oslovenie odborníka, ako je architekt alebo stavebný špecialista, je jedným z riešení. Ten navrhne plány, riešenia a služby na vykonanie práce.