Tipy

Pred / Po: Navrhnite malú mužskú kúpeľňu

Pred / Po: Navrhnite malú mužskú kúpeľňuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Neutrálne farby, surovina, jednoduché a čisté línie, racionálne skladovanie ... architektka Coralie Balléry sa ujala úlohy transformácie malej neosobnej a staromódnej kúpeľne na veľmi útulný mužský priestor. Objavte obraz tejto úspešnej renovácie! rozpočet : 9000 EUR rozloha : 3 m²

Sprchovací kút


pred: Kúpeľňa s veľkou vaňou a márnosťou nezodpovedá životnému štýlu majiteľa miesta, jednej osoby bez malých detí. Nie je príliš funkčný, zaslúži si zmenu usporiadania a aktualizáciu! Coralie Balléry je zodpovedná za vybavenie tohto malého priestoru a rozvoj dekorácie, ktorá zodpovedá osobnosti a vkusu jej klienta. after: Chrbtový stĺp v kúpeľni, sprchovací kút, charakteristický svojou inštaláciou na jednej úrovni, dnes ponúka dojem priestoru a slobody. Praktický, pohodlný, ale predovšetkým ultra-dizajn, dokonale ladí s týmto 100% mužským dekorom.

Verzia pre mužov


pred: Táto kúpeľňa so skrývanou márnosťou a ružovou kachľovou podlahou sníva o modernom dotyku. Nie príliš funkčné a praktické, police a viditeľná práčka zaplňujú už zmenšený priestor. after: Ak chcete dať mužskej kúpeľni vzhľad, Coralie Balléry sa rozhodla pre minimalistickú a rafinovanú dekoráciu. V kúpeľni sa nachádza teplá svetlá dubová skriňa z masívneho dreva, kachľová spodná bielizeň a vstavaná umývadlo s modernými povrchmi. Dnes nás zavedie do elegantného a elegantného vesmíru. Kúpeľňa, oblečená vo svetlosivých dlaždiciach na podlahe a na stene, sa zmenila na moderný a upokojujúci priestor. Táto estetická voľba umožnila vizuálne posilniť pocit priestoru. Ak táto malá kúpeľňa ide na to podstatné, neobetuje nič pre pohodlie a bez toho, aby sa zdala byť pripojená, aby sa postarala o podrobnosti. Funkčné je toto svietidlo vybavené nástennou lampou s elektrickou zásuvkou, ktorá uľahčuje pripojenie sušiča vlasov alebo holiaceho strojčeka. Nakoniec staré úložné police ustúpili malej úzkej stene v sprchovej časti. To umožňuje zákazníkovi dnes umiestniť všetky svoje kúpeľné výrobky do pohodlnej výšky.
Coralie Balléry, návrhárka interiérov