Ostatné

Výukový program: náramok z textilného materiálu typu trapilho

Výukový program: náramok z textilného materiálu typu trapilhoWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Už nejaký čas je trapilho novým miláčikom dekoračných blogov a časopisov. Koše, ottomany, vankúše, všetky majú právo na vynikajúce transformácie pomocou tohto konkrétneho vlákna, ktoré je možné vyrobiť pomocou starých tričiek. Existuje však aj oblasť, v ktorej má veľký potenciál, šperky. A ak nemáte dres, môžete použiť rovnakú metódu s jednou novinkou: 739845 trochu elastická tkanina! Dnes sa naučíme, ako vyrobiť náramok v správach: 739845 trapilho tkanina.

Materiál

- štyri dlhé pruhy dresu alebo správy: 739845 látka - prsteň (môžete použiť kľúčenku) - ihla - šijacia niť Rozpočet: približne 5 € Trvanie: 30 minút

Fázy

1. Na začiatok sklopte prúžky na polovicu. Ak používate povraz: 739845 látku so vzorom, sklopte pásy na nesprávnych stranách. Pripevnite štyri preložené pásy k krúžku vedľa seba vytvorením uzla.
2. Oddeľte všetky prúžky a potom začnite prepletať jednotlivé prúžky. Princíp je rovnaký ako pri tkaní koša striedaním prúžkov.
3. Pritiahnite na požadovanú šírku a pokračujte v opakovaní rovnakých gest na požadovanú dĺžku.
4. Keď ste dosiahli požadovanú dĺžku, zviazajte uzly a konce orežte. Náramok pripevnite na prsteň ihlou.

Nakoniec

Tam máš, tvoj náramok je teraz hotový. Vďaka tejto metóde budete vedieť, ako recyklovať tričká, ktoré už nemáte oblečené! Chcete skúsiť trapilho? Objavte naše 10 nápadov pre domácich majstrov v trapilho. Je to len na vás!
Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!