Tipy

Video: vo vašej záhrade vytvorte zeleninovú záhradu

Video: vo vašej záhrade vytvorte zeleninovú záhradu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Práve ste sa presťahovali do domu so záhradou a chcete časť venovať výstavbe zeleninovej záhrady? Predtým, ako pôjdete po hlave, je nevyhnutné dodržiavať niekoľko pravidiel, ak chcete, aby vaše semená rástli správne, počínajúc výberom miesta a nástrojov. Guy Tournellec, záhradník, vám poskytne niekoľko rád, ktoré vám pomôžu začať s vývojom vašej zeleninovej náplasti. Objavte ich na videu!

Pozrite si video

Umiestnenia

Výber umiestnenia vašej zeleninovej záhrady je rozhodujúci pre dobrý rozvoj vašich budúcich plantáží. Musí byť vystavená slnku a čo najviac chránená pred prevládajúcimi vetrami. Všimnite si, že to nie je nezvyčajné mať rôzne teploty v rovnakej záhrade v závislosti od prúdov vzduchu, tieňa ...

Pripravte pôdu

Keď si vyberiete svoju polohu, je čas pripraviť pôdu. Najpraktickejším nástrojom preto zostáva grelinette. Ten je veľmi praktický, pretože umožňuje ľahké otáčanie Zeme, bez toho, aby sa ťahalo za chrbtové svaly. Po otočení zeme sa dôrazne odporúča obohatiť ho kompostom. Na to, aby sa tento efekt skutočne prejavil, vyhradzujte tri až štyri kilogramy kompostu na meter štvorcový. Potom prineste záhradné pazúr, ktorý vám pomôže odstrániť hrče pôdy.

Spresnite zem

Nakoniec použite sklon na zjemnenie pôdy. Nezasadzujte svoje zuby do zeme s rizikom vytvorenia „vlnitého železa“, ktoré sa v čase výsadby nezaťažuje dobre. Ak ste postupovali podľa Guyovej rady, vaša krajina je pripravená na umiestnenie rôznych rastlín. V priebehu rokov neváhajte zopakovať tieto operácie, aby ste neustále udržiavali bohatú pôdu, a tak mali vo svojej záhrade krásne ovocie a zeleninu. Nájdite prípravu zeleninovej záhrady na stránke Minutefacile.com.Komentáre:

  1. Justyn

    the idea Remarkable and timely

  2. Wilbert

    It is conditionality, neither is it bigger, nor lessNapíšte správu