Komentáre

Zvuk Placo® izolujúci vašu izbu

Zvuk Placo® izolujúci vašu izbu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Každý deň sme vystavení hluku. Aj keď sú tieto nepríjemnosti všadeprítomné, obťažujú nás. Podľa druhého vydania Observatória akustiky pre biotop IPSOS - PLACOPLATRE sme skutočne 54% obťažovaní hlukom prichádzajúcim zvonku a zo susedstva, 85% hlukom. pochádzajúce z nášho vlastného ubytovania a najmä 95%, ktorí chcú pokojnejšie. Ak je v skutočnosti miestnosť, kde je ticho zlaté, je to spálňa. Radujte sa! Vďaka plaku Placo® phonic od spoločnosti Placoplâtre je výrazne znížené znečistenie hluku.

Placo® phonique: inovácia pre zaručené pohodlie

Aj keď vám myšlienka začať s prácou nepriťahuje, placo® phonic vás láka. A máš pravdu! Takzvaná Redomince je skutočným akustickým riešením. Tieto dosky kombinujú omietku a sklenú vatu do hrúbky iba 5 cm. Vďaka špecifickosti použitých materiálov a najmä kryštalickej štruktúre sadry je hlukové znečistenie znížené o 50%.

Zjednodušená montáž

Renomovaný Placo® phonic má všetko. Okrem vynikajúcich zvukových izolácií sa plechy ľahko inštalujú aj na podlahu, steny a strop. Veľmi praktické sú pripevnené kolmo na kovový rám pomocou skrutiek. Vytvorený vzdušný priestor okrem zlepšenia výkonu zvuku Placo® umožňuje maskovať káble a elektrické vodiče a osviežiť výzdobu miestnosti. Panely sú pripravené maľovať a akceptovať všetky typy povrchových úprav.

Niektoré preventívne opatrenia

Ako bezpečnostné opatrenie musíte úplne zbaviť miestnosť, v ktorej budete pracovať, a vybaviť sa správnymi nástrojmi. Ak ste kutil, pravdepodobne by ste mohli začať pracovať sám, ale ak ste nováčik, je lepšie vyhľadať pomoc alebo zavolať odborníka.
Viac informácií na //www.placo.fr/Komentáre:

  1. Kirn

    Na túto tému môžete hovoriť donekonečna.

  2. Yolyamanitzin

    Only take into account!

  3. Migal

    Je to vtipný názorNapíšte správu