Informácie

Hliníkové okno: ako ho renovovať?

Hliníkové okno: ako ho renovovať?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Svet okien sa skladá z 3 hlavných rodín: drevo, PVC a hliník. V súčasnosti sú hliníkové okná u jednotlivcov veľmi obľúbené, pretože sú izolačné a elegantné. Tiež ich možno pomerne ľahko opraviť a nevyžadujú nevyhnutne zásah odborníka. Nájsť ďalšie články na tému: Citácie pre práce s inštaláciou okna

Inštalácia hliníkových okien pri renovácii

Hliník je materiál, ktorý sa dokonale hodí na renováciu. V skutočnosti môže byť kombinovaný s akýmkoľvek typom architektúry a môže byť nekonečne dostupný z hľadiska farieb a tvarov. Takto môžete inštalovať nové hliníkové okná v dekorácii od najstarších po najmodernejšie.

Renovácia okien z hliníka: 2 inštalačné techniky

Pokiaľ ide o renováciu okien vyrobených z hliníka, je možné si vybrať medzi dvoma inštalačnými technikami. Najbežnejšie používanou metódou je inštalácia na existujúci rám, ale renovácia s úplným odstránením má oveľa viac výhod. Obnova predstavuje existujúci rám Výberom tejto techniky obnovy sa zachová pevná časť vášho okna, ktoré je rámom. Táto bude použitá ako podpera a bude použitá na umiestnenie nového hliníkového okna. Inštalácia na existujúci rám je efektívne a múdre riešenie. Je to tiež lacný zásah, pretože nevyžaduje veľkú prácu. Preto nebude potrebné dotýkať sa muriva. Tento typ intervencie by sa mal vykonávať iba na dokonale pevnej a zdravej podpore. Hlavnou slabinou tejto metódy je to, že neumožňuje ťažiť zo zisku zasklenia. V skutočnosti budú merania zaskleného priestoru podobné, dokonca menšie, v porovnaní so starými rozmermi. Ak je však rám vášho okna príliš opotrebovaný, jediným efektívnym riešením bude zvážiť úplné odstránenie. Celková obnova sťahovania Ak chcete renovovať úplne odstránené hliníkové okno, bude potrebné odstrániť celý starý drevený rám a nahradiť ho novým. Na vykonanie tohto zásahu budete potrebovať viac materiálu a práce, čo môže zvýšiť náklady na renováciu. Toto je však relatívne ľahká operácia. Technika úplného odstránenia je operácia, ktorá zaručuje pevnejšie upevnenie okna v porovnaní s inštaláciou na rám. Budete tiež profitovať zo zvýšenej svietivosti, pretože zasklený priestor bude väčší ako pri starej inštalácii. Výberom tenkých profilov získate až 15 až 20% zaskleného priestoru, za nápadné modely, ktoré sú zároveň najúčinnejšími modelmi. Pretože medzi starým oknom a novým nebude existovať žiadna spojka, neutrpíte žiadne akustické ani tepelné straty. Nakoniec vďaka zníženiu efektu „studenej steny“ získate úžitok zo zlepšeného tesnenia a pohodlia.Komentáre:

 1. Dearborn

  Nie jednoznačne

 2. Galloway

  Tak sa to stáva. Zadajte, budeme diskutovať o tejto otázke. Tu alebo v PM.

 3. Lohoot

  nesúhlasím s ňou

 4. Mazukus

  Prepáčte, vymazanéNapíšte správu